Akademia Reksia

O Projekcie

SPORTOWE PRZEDSZKOLE - FALUBAZIAKI to pionierski projekt realizowany przez jedną z największych szkółek piłkarskich w Polsce – Akademię Piłkarską Falubaz. Wykorzystując doświadczenia w organizacji wydarzeń sportowych oraz kształceniu sportowców już od najmłodszych lat wdrażamy projekt skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym. W ramach Sportowych Przedszkoli - Falubaziaki w przedszkolach partnerskich organizowane są zajęcia zabawowo-sprawnościowe dla chłopców i dziewczynek rozwijające koordynację, postrzeganie, czucie, umiejętności pracy w grupie oraz zdobywanie nawyków dobrej postawy. Akademia Piłkarska Falubaz oraz Sportowe Przedszkola -  Falubaziaki to:

- Edukacja przez sport, dbanie o wszechstronny rozwój dzieci poprzez ćwiczenia sportowe, przekazywanie podstawowej wiedzy teoretycznej o sporcie, promowanie zdrowego stylu życia.

- Doświadczona i profesjonalna kadra trenerska, którą stanowią licencjonowani trenerzy, wykształceni w kierunku pedagogicznym charakteryzujący się doskonałym podejściem do dzieci, potrafiący skutecznie mobilizować uczestników do zabawy wywołując uśmiechy na twarzach.

- Indywidualne podejście do każdego dziecka dzięki konsultacjom z trenerami.

- 45- lub 30-minutowe spotkania raz w tygodniu. Dzieci z uśmiechem na twarzach, uczestniczą w grach i zabawach ruchowych jednocześnie rozwijając swoją wyobraźnię.

- Zajęcia w salach lekcyjnych i gimnastycznych. Dzięki odpowiednio dobranemu sprzętowi możliwe jest prowadzenie zajęć w odpowiednio przygotowanych salach przedszkolnych. 

-  Zajęcia na świeżym powietrzu. W przypadku bliskiego położenia boiska typu „Orlik” i sprzyjających warunków atmosferycznych przeprowadzamy zajęcia na dworze, co jeszcze bardziej uatrakcyjnia wspólną zabawę.

- Elastyczne dostosowanie godzin do prowadzenia zajęć.  Prowadzimy zajęcia w dogodnych godzinach, dostosowanych do czasu otwarcia przedszkola. 

- Dodatkowe atrakcje, takie jak np. spotkania ze znanymi osobistościami świata sportu, konkursy, nagrody, organizacja festynów sportowych i wiele innych.

 

partnerzy