Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Koszystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Ekspert od dziecięcego futboluTrwają nabory!

Kliknij przycisk "Dołącz do nas" aby przejść do formularza i zapisać swoje dziecko do Akademii Piłkarskiej Falubaz. Dołącz do nas!

Zaloguj się

Sprawdź informacje o swojej lokalizacji

Wybierz z listy dostępnych lokalizacji.O Projekcie

 

SPORTOWE PRZEDSZKOLE - FALUBAZIAKI to pionierski projekt realizowany przez jedną z największych szkółek piłkarskich w Polsce – Akademię Piłkarską Falubaz. Wykorzystując doświadczenia w organizacji wydarzeń sportowych oraz kształceniu sportowców już od najmłodszych lat wdrażamy projekt skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym. W ramach Sportowych Przedszkoli - Falubaziaki w przedszkolach partnerskich organizowane są zajęcia zabawowo-sprawnościowe dla chłopców i dziewczynek rozwijające koordynację, postrzeganie, czucie, umiejętności pracy w grupie oraz zdobywanie nawyków dobrej postawy. Akademia Piłkarska Falubaz oraz Sportowe Przedszkola -  Falubaziaki to:

 

  • Edukacja przez sport, dbanie o wszechstronny rozwój dzieci poprzez ćwiczenia sportowe, przekazywanie podstawowej wiedzy teoretycznej o sporcie, promowanie zdrowego stylu życia.
  • Doświadczona i profesjonalna kadra trenerska, którą stanowią licencjonowani trenerzy, wykształceni w kierunku pedagogicznym charakteryzujący się doskonałym podejściem do dzieci, potrafiący skutecznie mobilizować uczestników do zabawy wywołując uśmiechy na twarzach.
  • Indywidualne podejście do każdego dziecka dzięki konsultacjom z trenerami.
  • 45- lub 30-minutowe spotkania raz w tygodniu. Dzieci z uśmiechem na twarzach, uczestniczą w grach i zabawach ruchowych jednocześnie rozwijając swoją wyobraźnię.
  • Zajęcia w salach lekcyjnych i gimnastycznych. Dzięki odpowiednio dobranemu sprzętowi możliwe jest prowadzenie zajęć w odpowiednio przygotowanych salach przedszkolnych. 
  • Zajęcia na świeżym powietrzu. W przypadku bliskiego położenia boiska typu „Orlik” i sprzyjających warunków atmosferycznych przeprowadzamy zajęcia na dworze, co jeszcze bardziej uatrakcyjnia wspólną zabawę.
  • Elastyczne dostosowanie godzin do prowadzenia zajęć.  Prowadzimy zajęcia w dogodnych godzinach, dostosowanych do czasu otwarcia przedszkola. 
  • Dodatkowe atrakcje, takie jak np. spotkania ze znanymi osobistościami świata sportu, konkursy, nagrody, organizacja festynów sportowych i wiele innych.